Programs 2017-07-05T10:54:57+00:00

Programs

vas hét ked sze csü pén szo
2
4
5
7
8
9
10
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 15:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
Sze 10 @ 15:00 – 19:00
meszoly 300x243 Programs
15:00 Mészöly Focisuli – Monor SE U19 17:00 Mészöly Focisuli – Monor SE U17  
Újbuda FC – RAFC BLSZ I. labdarúgó mérkőzés 19:00
11
12
14
16
Budai FC Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 15:00
Budai FC Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
Sze 16 @ 15:00 – 19:00
Budai FC Tabáni Spartacus U19 2015 16. 300x269 Programs
15:00 Budai FC – ASI foci U15 labdarúgó mérkőzés 17:00 Budai FC – ASI foci U14 labdarúgó mérkőzés  
17
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 11:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
Sze 17 @ 11:00 – 19:00
meszoly 300x243 Programs
9:00 Budai FC – Iváncsa KSE U16 labdarúgó mérkőzés 11:00 Budai FC – Iváncsa KSE U18 labdarúgó mérkőzés 15:00 Mészöly Focisuli – Soroksár SC U19 labdarúgó mérkőzés 17:00 Mészöly Focisuli – Soroksár SC U17 labdarúgó mérkőzés      
18
19
20
Budai FC – REAC U19 labdarúgó mérkőzés 16:00
Budai FC – REAC U19 labdarúgó mérkőzés @ Sport11
Sze 20 @ 16:00 – 19:00
külső pályák 300x200 Programs
16:00 Újbuda FC – Grund FC U14 labdarúgó mérkőzés 18:00 Budai FC – REAC U19 labdarúgó mérkőzés  
21
22
TF Budapest kosárlabda mérkőzések 16:30
TF Budapest kosárlabda mérkőzések @ Sport11
Sze 22 @ 16:30 – 21:00
kosarokt 300x217 Programs
16:30 TF Budapest – Vásárhelyi Kosársuli U20-as kosárlabda mérkőzés 19:00 TF Budapest – Vásárhelyi Kosársuli NBI/B csoport kosárlabda mérkőzés Sport11 sportcsarnok  
Újbuda FC – Hegyvidék SE BLSZ I. labdarúgó mérkőzés 19:30
23
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 09:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
Sze 23 @ 09:00 – 19:00
mufuvesnagy 300x217 Programs
9:00 Újbuda FC – BKV Előre U14 13:00 Budai FC – ASI U15 15:00 Budai FC – Dunakanyar U15 17:00 Budai FC – Dunakanyar U14  
Vasas SC – Pécsi VSK kosárlabda mérkőzések 16:00
Vasas SC – Pécsi VSK kosárlabda mérkőzések @ Sport11
Sze 23 @ 16:00 – 20:00
VASAS meccs 300x200 Programs
16:00 Vasas SC – PVSK NBI/B kosárlabda mérkőzés 18:30 Vasas SC – PVSK U20 kosárlabda mérkőzés
24
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 09:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
Sze 24 @ 09:00 – 20:00
fociokt 300x217 Programs
9:00 Budai FC – REAC U17 labdarúgó mérkőzés 11:00 Budai FC – Diósdi TC U16 labdarúgó mérkőzés 13:00 Budai FC – Diósdi TC U18 labdarúgó mérkőzés 15:00 Budai FC – Diósdi TC U13 labdarúgó mérkőzés 16:30 Mészöly Focisuli – Monor SE U12 labdarúgó mérkőzés 18:00 Újbuda FC – RAFC U14 labdarúgó mérkőzés  
25
26
27
30

Sze
23
szo
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
Sze 23 @ 09:00 – 19:00
mufuvesnagy 300x217 Programs

9:00 Újbuda FC – BKV Előre U14

13:00 Budai FC – ASI U15

15:00 Budai FC – Dunakanyar U15

17:00 Budai FC – Dunakanyar U14

 

Vasas SC – Pécsi VSK kosárlabda mérkőzések @ Sport11
Sze 23 @ 16:00 – 20:00
VASAS meccs 300x200 Programs

16:00 Vasas SC – PVSK NBI/B kosárlabda mérkőzés

18:30 Vasas SC – PVSK U20 kosárlabda mérkőzés

Sze
24
vas
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
Sze 24 @ 09:00 – 20:00
fociokt 300x217 Programs

9:00 Budai FC – REAC U17 labdarúgó mérkőzés

11:00 Budai FC – Diósdi TC U16 labdarúgó mérkőzés

13:00 Budai FC – Diósdi TC U18 labdarúgó mérkőzés

15:00 Budai FC – Diósdi TC U13 labdarúgó mérkőzés

16:30 Mészöly Focisuli – Monor SE U12 labdarúgó mérkőzés

18:00 Újbuda FC – RAFC U14 labdarúgó mérkőzés

 

Sze
28
csü
Budai FC – Dunaharaszti MTK U16 labdarúgó mérkőzés @ Sport11
Sze 28 @ 18:00 – 19:30
Sze
29
pén
Istenhegy FC – Goldball FC BLSZ III. labdarúgó mérkőzés @ Sport11
Sze 29 @ 20:00 – 22:00
okt
1
vas
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
okt 1 @ 09:00 – 19:00
Ujbudai mfs csapatai res resize 300x173 Programs

9:00 Budai FC – Airenergy FC U15 labdarúgó mérkőzés

15:00 Mészöly Focisuli – Vác VLSE U19 labdarúgó mérkőzés

17:00 Mészöly Focisuli – Vác VLSE U17 labdarúgó mérkőzés

MAFC férfi kézilabda mérkőzések @ Sport11
okt 1 @ 10:00 – 13:30
mafc logó Programs

10:00 MAFC – Pénzügyőr SE NBI/B Utánpótlás korcsoport  – Kézilabda mérkőzés

12:00 MAFC – Pénzügyőr SE NBI/B csoport – Kézilabda mérkőzés

 

 

VASAS – Vásárhelyi Kosársuli NBI/B csoport kosárlabda mérkőzés @ Sport11
okt 1 @ 16:00 – 20:00
Vasas kosár Sport11 Programs

16:00 VASAS – Vásárhelyi Kosársuli NBI/B csoport férfi kosárlabda mérkőzés

18:30 VASAS – Vásárhelyi Kosársuli Utánpótlás kosárlabda mérkőzés

 

okt
3
ked
Újbuda FC – BKV Előre U15 labdarúgó mérkőzés @ Sport11
okt 3 @ 16:00 – 18:00
Műfű 300x104 Programs

Újbuda FC – BKV Előre U15 labdarúgó mérkőzés

okt
4
sze
Újbuda FC – TFSE BLSZ I. labdarúgó mérkőzés @ Sport11
okt 4 @ 19:30 – 21:30