Programajánló 2017-07-05T10:55:00+00:00

Programajánló

vas hét ked sze csü pén szo
1
2
3
4
5
6
Vasas Budapest – Nyíregyháza kosárlabda mérkőzések 16:00
Vasas Budapest – Nyíregyháza kosárlabda mérkőzések @ Sport11
jan 6 @ 16:00 – 20:30
vasas zte 300x200 Programajánló
16:00 Vasas – Nyíregyháza NBI/B kosárlabda mérkőzés 18:30 Vasas – Nyíregyháza U20 kosárlabda mérkőzés  
7
8
9
Tf Budapest – Nagykőrösi Sólymok KE kosárlabda mérkőzések 16:30
Tf Budapest – Nagykőrösi Sólymok KE kosárlabda mérkőzések @ Sport11
jan 9 @ 16:30 – 21:00
VASAS meccs 300x200 Programajánló
16:30 Tf Budapest – Nagykőrösi Sólymok NBI/B kosárlabda mérkőzés 19:00 Tf Budapest – Nagykőrösi Sólymok Utánpótlás kosárlabda mérkőzés
10
Vasas Budapest – Békési SZSK kosárlabda mérkőzések 17:30
Vasas Budapest – Békési SZSK kosárlabda mérkőzések @ Sport11
jan 10 @ 17:30 – 21:30
vasas zte 300x200 Programajánló
17:30 Vasas Budapest – Békési SZSK NBI/B kosárlabda mérkőzés 19:30 Vasas Budapest – Békési SZSK U20 kosárlabda mérkőzés
11
Mészöly Focisuli – Vízművek FC utánpótlás labdarúgó mérkőzés 14:30
Mészöly Focisuli – Vízművek FC utánpótlás labdarúgó mérkőzés @ Sport11
jan 11 @ 14:30 – 16:30
Műfű 300x104 Programajánló
14:30 Mészöly Focisuli – Vízművek FC utánpótlás labdarúgó mérkőzés
12
13
14
Újbuda FC edzőmérkőzések 15:00
Újbuda FC edzőmérkőzések @ Sport11
jan 14 @ 15:00 – 19:00
Műfű 300x104 Programajánló
15:00 Újbuda FC U15 edzőmérkőzés 17:00 Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés  
Hegyvidék SE – Hatvan KK kosárlabda mérkőzés 18:00
Hegyvidék SE – Hatvan KK kosárlabda mérkőzés @ Sport11
jan 14 @ 18:00 – 20:00
Vasas meccs előtt 300x199 Programajánló
18:00 Hegyvidék SE – Hatvan KK utánpótlás kosárlabda mérkőzés  
15
TF Budapest – Gödöllői SK kosárlabda mérkőzés 19:00
TF Budapest – Gödöllői SK kosárlabda mérkőzés @ Sport11
jan 15 @ 19:00 – 21:00
TF Budapest kosárlabda 300x200 Programajánló
19:00 TF Budapest – Gödöllői SK NB II. kosárlabda mérkőzés  
16
17
18
19
Vasas Budapest – Salgótarjáni KSE Hepp kupa kosárlabda mérkőzés 16:00
Vasas Budapest – Salgótarjáni KSE Hepp kupa kosárlabda mérkőzés @ Sport11
jan 19 @ 16:00 – 19:00
vasas zte 300x200 Programajánló
16:00 Vasas Budapest – Salgótarjáni KSE Hepp kupa kosárlabda mérkőzés  
20
TF Budapest – Békési SZSK kosárlabda mérkőzések 16:00
TF Budapest – Békési SZSK kosárlabda mérkőzések @ Sport11
jan 20 @ 16:00 – 21:00
kosar 300x243 Programajánló
16:00 TF Budapest – Békési SZSK U20 kosárlabda mérkőzés 18:30 TF Budapest – Békési SZSK NBI/B kosárlabda mérkőzés
21
TF Budapest – Közgáz SC kosárlabda mérkőzés 16:30
TF Budapest – Közgáz SC kosárlabda mérkőzés @ Sport11
jan 21 @ 16:30 – 18:30
TF Budapest kosárlabda 300x200 Programajánló
16:30 TF Budapest – Közgáz SC NB II. kosárlabda mérkőzés
Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés 17:00
Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés @ Sport11
jan 21 @ 17:00 – 19:00
Műfű 300x104 Programajánló
17:00 Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés  
22
23
24
Újbuda FC U14 edzőmérkőzés 16:00
Újbuda FC U14 edzőmérkőzés @ Sport11
jan 24 @ 16:00 – 18:00
Műfű 300x104 Programajánló
16:00 Újbuda FC U14 edzőmérkőzés  
25
26
TF Budapest – MTK Törökbálint kosárlabda mérkőzések 16:30
TF Budapest – MTK Törökbálint kosárlabda mérkőzések @ Sport11
jan 26 @ 16:30 – 21:00
kosarokt 300x217 Programajánló
16:30 Tf Budapest – MTK Törökbálint utánpótlás kosárlabda mérkőzések 19:00 Tf Budapest – MTK Törökbálint NBI/B kosárlabda mérkőzések
27
Mészöly Focisuli – Budakalász U19 labdarúgó mérkőzés 15:00
Mészöly Focisuli – Budakalász U19 labdarúgó mérkőzés @ Sport11
jan 27 @ 15:00 – 17:00
Műfű 300x104 Programajánló
15:00 Mészöly Focisuli – Budakalász U19 labdarúgó mérkőzés
Vasas Budapest – Nagykőrösi Sólymok kosárlabda mérkőzések 16:00
Vasas Budapest – Nagykőrösi Sólymok kosárlabda mérkőzések @ Sport11
jan 27 @ 16:00 – 20:30
Vasas kosár Sport11 Programajánló
16:00 Vasas Budapest – Nagykőrösi Sólymok NBI/B kosárlabda mérkőzés 18:30 Vasas Budapest – Nagykőrösi Sólymok U20 kosárlabda mérkőzés
28
Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés 17:00
Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés @ Sport11
jan 28 @ 17:00 – 19:00
Műfű 300x104 Programajánló
17:00 Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés  
29
30
31
Újbuda FC U14 edzőmérkőzés 16:00
Újbuda FC U14 edzőmérkőzés @ Sport11
jan 31 @ 16:00 – 18:00
ujbuda 300x243 Programajánló
16:00 Újbuda FC U14 edzőmérkőzés

jan
24
sze
Újbuda FC U14 edzőmérkőzés @ Sport11
jan 24 @ 16:00 – 18:00
Műfű 300x104 Programajánló

16:00 Újbuda FC U14 edzőmérkőzés

 

jan
26
pén
TF Budapest – MTK Törökbálint kosárlabda mérkőzések @ Sport11
jan 26 @ 16:30 – 21:00
kosarokt 300x217 Programajánló

16:30 Tf Budapest – MTK Törökbálint utánpótlás kosárlabda mérkőzések

19:00 Tf Budapest – MTK Törökbálint NBI/B kosárlabda mérkőzések

jan
27
szo
Mészöly Focisuli – Budakalász U19 labdarúgó mérkőzés @ Sport11
jan 27 @ 15:00 – 17:00
Műfű 300x104 Programajánló

15:00 Mészöly Focisuli – Budakalász U19 labdarúgó mérkőzés

Vasas Budapest – Nagykőrösi Sólymok kosárlabda mérkőzések @ Sport11
jan 27 @ 16:00 – 20:30
Vasas kosár Sport11 Programajánló

16:00 Vasas Budapest – Nagykőrösi Sólymok NBI/B kosárlabda mérkőzés

18:30 Vasas Budapest – Nagykőrösi Sólymok U20 kosárlabda mérkőzés

jan
28
vas
Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés @ Sport11
jan 28 @ 17:00 – 19:00
Műfű 300x104 Programajánló

17:00 Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés

 

jan
31
sze
Újbuda FC U14 edzőmérkőzés @ Sport11
jan 31 @ 16:00 – 18:00
ujbuda 300x243 Programajánló

16:00 Újbuda FC U14 edzőmérkőzés

feb
3
szo
TF Budapest – MEAFC kosárlabda mérkőzések @ Sport11
feb 3 @ 16:00 – 20:30
kosarokt 300x217 Programajánló

16:00 Tf Budapest – MEAFC U20 kosárlabda mérkőzés

18:30 Tf Budapest – MEAFC NBI/B kosárlabda mérkőzés

feb
4
vas
TF Budapest – Százhalombatta KSE kosárlabda mérkőzés @ Sport11
feb 4 @ 16:30 – 18:30
kosarokt 300x217 Programajánló

16:30 TF Budapest – Százhalombatta KSE NBII. kosárlabda mérkőzés

Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés @ Sport11
feb 4 @ 17:00 – 19:00
Műfű 300x104 Programajánló

17:00 Újbuda FC BLSZ edzőmérkőzés

feb
10
szo
Mészöly focisuli – Újbuda FC utánpótlás labdarúgó mérkőzés @ Sport11
feb 10 @ 09:00 – 11:00
Műfű 300x104 Programajánló

9:00 Mészöly focisuli – Újbuda FC utánpótlás labdarúgó mérkőzés