Calendar 2016-05-29T09:26:04+00:00

vas hét ked sze csü pén szo
2
4
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 13:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
nov 4 @ 13:00 – 19:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
13:00 Budai FC – Vecsési FC U17 15:00 Budai FC – Holler UFC U16 17:00 Budai FC – Holler UFC U18  
5
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 13:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
nov 5 @ 13:00 – 15:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
9:00 Budai FC – SZAC KSE U15 13:00 Újbuda FC – Pomáz FC U14  
Hepp Kupa – Vasas – Budapest Honvéd kosárlabda mérkőzés 19:00
Hepp Kupa – Vasas – Budapest Honvéd kosárlabda mérkőzés @ Sport11
nov 5 @ 19:00 – 21:00
Hepp Kupa - Vasas - Budapest Honvéd kosárlabda mérkőzés @ Sport11 | Budapest | Magyarország
Hepp Kupa soron következő fordulója a Sport11 csarnokában november 5-én 19:00-tól.
6
7
8
Újbuda FC – REAC labdarúgó mérkőzés 16:00
Újbuda FC – REAC labdarúgó mérkőzés @ Sport11
nov 8 @ 16:00 – 18:00
Újbuda FC - REAC labdarúgó mérkőzés @ Sport11 | Budapest | Magyarország
BLSZ I. labdarúgó mérkőzés a Sport11 műfüves labdarúgó pályáján.
9
10
Újbuda FC – ASR Gázgyár labdarúgó mérkőzés 19:30
Újbuda FC – ASR Gázgyár labdarúgó mérkőzés @ Sport11
nov 10 @ 19:30 – 21:30
Újbuda FC - ASR Gázgyár labdarúgó mérkőzés @ Sport11 | Budapest | Magyarország
BLSZ I. labdarúgó mérkőzés a Sport11 műfüves labdarúgó pályáján.
11
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 09:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
nov 11 @ 09:00 – 19:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
9:00 Újbuda FC – Csepel FC U14 11:00 Mészöly focisuli – CSHC 94′ FC U12 13:00 Budai FC – Kecskemét FC U15 15:00 Budai FC – Kecskemét FC U14 17:00 Mészöly focisuli – CSHC 94′ FC U13  
12
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 08:30
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
nov 12 @ 08:30 – 19:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
8:30 Újbuda Bozsik mérkőzések U11, U13 15:00 Mészöly focisuli – II. kerületi UFC U19 17:00 Mészöly focisuli II. kerületi UFC U17  
13
14
16
TF Budapest – Győri KC kosárlabda mérkőzések 16:30
TF Budapest – Győri KC kosárlabda mérkőzések @ Sport11, Sport - és rendezvénycsarnok
nov 16 @ 16:30 – 21:00
TF Budapest - Győri KC kosárlabda mérkőzések @ Sport11, Sport - és rendezvénycsarnok | Budapest | Magyarország
16:30 – TF Budapest – Győri KC U20 kosárlabda mérkőzés 19:00 – TF Budapest – Győri KC NBI/B kosárlabda mérkőzés
Rock and Magic akrobatikus rock’n’roll verseny 16:48
Rock and Magic akrobatikus rock’n’roll verseny @ Sport11
nov 16 @ 16:48 – 17:48
Rock and Magic akrobatikus rock'n'roll verseny @ Sport11 | Budapest | Magyarország
December 3-án újra az akrobatikus rock1and’roll képviselőié a Sport11 csarnoka!
18
Budai FC utánpótlás labdarúgó mérkőzések 13:00
Budai FC utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
nov 18 @ 13:00 – 17:00
Budai FC utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
13:00 Budai FC – Taksony FC U16 15:00 Budai FC – Taksony FC U18  
19
Rock and Magic verseny 09:00
Rock and Magic verseny @ Sport11
nov 19 @ 09:00 – 12:00
Rock and Magic verseny @ Sport11 | Budapest | Magyarország
Újra akrobatikus rock’and’roll a Sport11-ben!
Budai FC – Taksony FC utánpótlás labdarúgó mérkőzések 10:00
Budai FC – Taksony FC utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
nov 19 @ 10:00 – 14:00
Budai FC - Taksony FC utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
10:00 Budai FC – Taksony FC U16 labdarúgó mérkőzés 12:00 Budai FC – Taksony FC U18 labdarúgó mérkőzés
Vasas – Hoya Pannon Egyetem kosárlabda mérkőzések 16:00
Vasas – Hoya Pannon Egyetem kosárlabda mérkőzések @ Sport11
nov 19 @ 16:00 – 20:00
Vasas - Hoya Pannon Egyetem kosárlabda mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
16:00 Vasas – Hoya Pannon Egyetem NBI/B kosárlabda mérkőzés 18:30 Vasas – Hoya Pannon Egyetem U20 kosárlabda mérkőzés  
20
21
23
25
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 11:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
nov 25 @ 11:00 – 19:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
11:00 Újbuda FC – Kőbányi SE U14 13:00 Budai FC – Csepel FC U15 15:00 Budai FC – Gloriett SE U15 17:00 Budai FC – Gloriett SE U14    
26
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések 10:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11
nov 26 @ 10:00 – 19:00
Utánpótlás labdarúgó mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
10:00 Budai FC – BKV Előre U17 12:00 Mészöly focisuli – Vác FC U12 13:30 Mészöly focisuli – Vác FC U13 15:00 Mészöly focisuli – 1908 SZAC U19 17:00 Mészöly focisuli – 1908 SZAC U17  
MAFC kézilabda mérkőzések 15:00
MAFC kézilabda mérkőzések @ Sport11
nov 26 @ 15:00 – 19:30
MAFC kézilabda mérkőzések @ Sport11 | Budapest | Magyarország
15:00 MAFC Oldboys – TF 18:00 MAFC – Budai Farkasok NBI/B  
28
30